Jak zapłacić przy pomocy jednego kliknięcia - Krok 1: Zapamiętaj kartę

Nie lubisz ciągle przepisywać numeru karty płatniczej? Włącz funkcję "Zapamiętaj kartę", a my bezpiecznie przechowamy informacje o karcie płatniczej do użycia przy przyszłych zakupach.​

Jak to działa?

Abyśmy mogli zapamiętać dane o Państwa karcie płatniczej do wykorzystania przy kolejnych zakupach, musimy znać Państwa numer telefonu komórkowego. Zawsze przed płatnością wyślemy Państwu 4-cyfrowy kod dostępu do konta GoPay, na którym są przechowywane w bezpieczny sposób dane o Państwa karcie płatniczej.

Wskazówka GoPay: Ważne jest, aby za każdym razem korzystać z bramki płatniczej przy użyciu tego samego adresu e-mail, dzięki czemu będziemy mogli prawidłowo zidentyfikować osobę i zawsze wysłać kod SMS na odpowiedni telefon. Jedynie w ten sposób można skorzystać z zalet systemu płacenia przez kliknięcie.

How to use 1 click payments.png

Bezpieczeństwo

Kilka ważnych elementów tej funkcjonalności, które jest dobrze znać.

1. W każdej chwili można zrezygnować z usługi​

Mogą Państwo usunąć zapisaną kartę płatniczą w każdej chwili. Proszę zalogować się na konto GoPay w bramce płatności za pomocą 4-cyfrowego kodu SMS. Przy wybranej karcie wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu na krzyżyk, a karta zostanie usunięta z systemu. Kartę płatniczą można także usunąć logując się na konto GoPay na stronie www.gopay.com.

2. Płatność kliknięciem do 2 500 CZK.​

Przy użyciu zapisanej karty płatniczej mogą Państwo robić zakupy przez kliknięcia do kwoty 2 500 CZK. Wyższe kwoty - ze względu na ochronę bezpieczeństwa - wymagają potwierdzenia przez wprowadzenie kodu 3D Secure.

3. Ochrona danych na najwyższym poziomie​

Państwa karta płatnicza jest z nami bezpieczna. Spełniamy międzynarodowy standard bezpieczeństwa PCI-DSS Level 1, który jest najwyższym poziomem bezpieczeństwa danych w sektorze bankowości. Wszystkie dane osobowe są szyfrowane przy pomocy najbardziej zaawansowanych mechanizmów kryptograficznych (TLS).

Was this article helpful?:

Are you looking for something else?

Contact support specialist